100% ELEKTRISKS, 100% PIELĀGOJAMS FURGONS

JAUNAIS e-NV200

Cena, sākot no 37 341 €

JAUNAIS e-NV200

Pateicoties jaunajam 40 kWh akumulatoram un palielinātajam ar vienu uzlādes reizi nobraucamajam attālumam, Nissan e-NV200 ir izcils risinājums pilsētu radītajiem izaicinājumiem. Pateicoties garantētajam nulles līmeņa izmešu apjomam, pilsētu centros noteiktie ierobežojumi un tiesību akti saistībā ar piesārņojumu Jūs nekad neapturēs. Zemās ekspluatācijas izmaksas padara 100% elektrisko Nissan e-NV200 par labāko izvēli Jūsu uzņēmumam.

UZZINIET VAIRĀK! APSKATIET AKSESUĀRUS! CENAS APRĪKOJUMS

Attēliem ir ilustrējoša nozīme. Dažos attēlos ir attēlots aprīkojums, kas nav pieejams Latvijā, un attēlos nav parādīts kāds konkrēts automobiļa modelis, aprīkojuma līmenis vai piedāvājums. Parādītās funkcijas var nebūt pieejamas vai var būt pieejamas tikai atsevišķos aprīkojuma līmeņos.

*Materiālā uzrādītās cenas, aprīkojuma līmeņi un aksesuāru klāsts ir informatīva rakstura, un Nissan patur tiesības veikt izmaiņas bez iepriekšēja brīdinājuma. Viss papildaprīkojums un aksesuāri var nebūt savā starpā kombinējami. Lai uzzinātu jaunāko informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu Nissan dīleri!

 

SAZINIETIES AR MUMS — MĒS ATRODAMIES TIKAI VIENA KLIKŠĶA ATTĀLUMĀ!