Atpakaļ

100% elektriskā Nissan e-NV200 ar lielāku nobraucamo attālumu atklāšana pasaulei

  • Jauns, uzlabots akumulators nodrošina par vairāk nekā 100 km lielāku nobraucamo attālumu, ar vienu uzlādes reizi autovadītājiem ļaujot nobraukt līdz pat 280 km (NEDC[1]).
  • Pilnībā elektrisks furgons, kas radīts, lai palīdzētu uzlabot gaisa kvalitāti pilsētās visā Eiropā.
  • Pasaulē pirmais septiņvietīgais, elektriskais MPV, kas piesaistīs vairāk privāto klientu un autoparku īpašnieku.

 

02.10.2017. –  Nissan, vadošais elektroautomobiļu ražotājs pasaulē, šodien atklāja savu jauno, 100% elektrisko furgonu, ar kuru ar vienu uzlādes reizi var nobraukt tālāk nekā jebkad iepriekš.

 

Jaunais 40 kWh akumulators 100% elektriskajam e-NV200 nodrošina 60% tālāku ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu – līdz pat 280 km (NEDC[1] ), un tā kā nav izmaiņu ne akumulatora izmērā, ne svarā, klientiem nebūs jāuztraucas nedz par kravas telpas, nedz kravnesības samazināšanos. Tā kā klienti ar vienu automobiļa uzlādes reizi varēs nobraukt par vairāk nekā 100 km tālāk, tas ļaus ar šo 100% elektrisko automobili veikt daudz tālākas piegādes uzņēmumu un profesionālo autovadītāju vajadzībām.

 

Jaunais e-NV200 ar 40 kWh akumulatoru tiek prezentēts šodien "Nissan Futures 3.0” pasākumā Oslo, Norvēģijā – 2019. gada Eiropas "Zaļajā” galvaspilsētā. Šim furgonam ir būtiska loma Nissan kopējās apņemšanās – samazināt CO2 izmešu līmeni pilsētu centros, kas rodas profesionāliem autovadītājiem pārvadājot preces – ietvaros, kā arī tas palīdz klientiem uzlabot savu videi draudzīgo tēlu.

 

100% elektriskais e-NV200 ir pieejams arī kā pasažieru automobilis ar 5 vai 7 sēdvietām, kas to padara par piemērotu izvēli ģimenēm un autoparku īpašniekiem, kas vēlas izmantot šāda veida automobiļa zemo ekspluatācijas un uzturēšanas izmaksu un kaitīgo izmešu neradīšanas nodrošinātās priekšrocības. e-NV200 pasažieru versijā ir iekļautas dažādas ērtības, piemēram, atpakaļskata kamera, navigācijas sistēma, Bluetooth, apsildāmi sēdekļi un stūre, 6,6 kWh lādētājs, kruīza kontrole u.c., atkarībā no izvēlētā aprīkojuma līmeņa. Automobiļa apsildi un atdzesēšanu pirms braukšanas, kā arī uzlādi autovadītājs var attālināti kontrolēt ar telemātikas sistēmas palīdzību, izmantojot viedtālruņa aplikāciju.

 

Garets Dansmors (Gareth Dunsmore), Nissan Europe elektroautomobiļu nodaļas direktors, teica: "Pateicoties tā spējai ar vienu uzlādes reizi nobraukt lielāku attālumu un tā izcilajai kravas ietilpībai, jaunais e-NV200 ir ideāls risinājums preču piegādei un saņemšanai pilsētā. Ņemot vērā to, cik liela ietekme uz gaisa kvalitāti un satiksmes sastrēgumiem ir uzņēmumu preču piegādēm un saņemšanai un profesionāliem autovadītājiem, īpaši pilsētu centros, viņu radītā CO2 izmešu līmeņa samazināšanai ir ļoti liela loma ilgtspējīgas nākotnes izveidē.”

 

Viņš piebilda: "Pasaule arvien vairāk pievēršas elektrības izmantošanai, kas nozīmē to, ka mums jāpārdomā gandrīz viss, ko zinām par autovadīšanu, sabiedrisko pārvietošanos un enerģiju mūsu ikdienai. Taču, lai šādu nākotni īstenotu, mums ir jāizveido pilnīgi elektriska ekosistēma, kas nodrošinātu "tīrāku”, drošāku un visiem vienotāku dzīves veidu. Viedāki, labāki 100% elektriski automobiļi, piemēram jaunais e-NV200 ir šīs ekosistēmas centrā – gan tagad, gan nākotnē.”

 

Jauno Nissan e-NV200 ar 40 kWh akumulatoru varēs pasūtīt jau pirms 2017. gada beigām.

 

 

[1] NEDC–Tiks apstiprināts pēc homologācijas saņemšanas. Balstoties uz NEDC (Eiropas Jaunais braukšanas cikls).