Atpakaļ

Vienkāršas lietas var būt brīnišķīgas!

Jaunais #Nissan #LEAF ar e-Pedal tehnoloģiju. Pirmizrāde – jau 6. septembrī.

 

19.07.2017. – Nissan ir paziņojis, ka sen gaidītais, jaunais Nissan LEAF būs aprīkots ar e-Pedal – revolucionāru braukšanas tehnoloģiju, kas mainīs autovadītāju braukšanas paradumus. 

 

Vienkārši nospiežot slēdzi, šī tehnoloģija pārvērš Nissan LEAF akseleratora pedāli par e-Pedal, ļaujot autovadītājam palielināt braukšanas ātrumu, samazināt braukšanas ātrumu un apturēt automobili*, izmantojot tikai akseleratora pedāli. e-Pedal tehnoloģija ir pasaulē pirmā pedāļa vadības sistēma, kas ļauj autovadītājam pilnībā apturēt automobili pat kalnā, saglabāt pozīciju kāpumos un kritumos un nekavējoties atkal atsākt braukšanu.

 

Aptuveni 90% no autovadītāju vajadzībām brauciena laikā tiks nodrošinātas, izmantojot tikai vienu pedāli, padarot braukšanu aizraujošāku un mazāk nogurdinošu. Intensīvas satiksmes apstākļos un braucienos pa pilsētu autovadītājiem vairs nebūs jāpārslēdzas no viena pedāļa uz otru, tādējādi braucieni būs vienkāršāki un aizraujošāki.

 

e-Pedal tehnoloģija ir vēl viens nozīmīgs stūrakmens Nissan pastāvīgajos centienos padarīt modernas autovadītāja palīgsistēmas plaši pieejamas. Šo drošākai un baudāmākai braukšanai paredzēto tehnoloģiju izstrāde ir daļa no Nissan Inteliģentās mobilitātes – Nissan stratēģijas, kas transformē veidu, kā automobiļi tiek vadīti, kā tiem tiek nodrošināta jauda, un kā tie tiek integrēti sabiedrībā.

 

Laižot klajā Nissan LEAF – pasaulē pirmo plašražošanas 100% elektrisko automobili, Nissan kļuva par elektrisko automobiļu kustības pionieri. Šobrīd Nissan LEAF ir pasaulē vispirktākais elektriskais automobilis, un pa ceļiem visa pasaulē brauc jau vairāk nekā 277 000 Nissan LEAF.

 

Sekojiet #ElectrifyTheWorld un uzziniet visus jaunumus par jauno #Nissan #LEAF pirmie!

 

Plašāku informāciju un jaunumus par Nissan produktiem, pakalpojumiem un apņemšanos attiecībā uz ilgtspējīgu mobilitāti var apskatīt: http://www.nissan-global.com/EN/ un sociālajos tīklos (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube).

 

*Straujai bremzēšanai izmantojiet parasto bremžu pedāli!