Atpakaļ

Iedomājieties, kā būtu, ja Jūs vienmēr varētu novietot automobili tieši tur, kur vēlaties!

Jaunais #Nissan #LEAF ar ProPILOT Park tehnoloģiju. Pirmizrāde – šī gada 6. septembrī.

 

05.07.2017. – Nissan ir paziņojis, ka jaunais Nissan LEAF, kas tiks prezentēts jau drīzumā, būs pirmais zīmola globālā automobiļu klāsta automobiļa modelis, kas būs aprīkots ar ProPILOT Parktehnoloģiju. Šī tehnoloģija palīdzēs autovadītājam novietot automobili stāvēšanai, automātiski vadot automobili stāvvietā.

 

ProPILOT Park tehnoloģija atbrīvos autovadītāju no vienas no visgarlaicīgākajām un tajā pašā laikā arī saspringtākajām autovadīšanas daļām. Tā nodrošinās automobiļa perfektu novietošanu stāvvietā jebkurā situācijā.

 

Jaunā Nissan LEAF sensori un kameras bez piepūles vada automobili paralēlā, leņķveida, priekšā vai aizmugurē esošā, taisnvirziena stāvvietā, autovadītājam vienkārši nospiežot pogu, un automobilim vadot akseleratora un bremžu pedāļa un stūrēšanas darbību, tādējādi padarot automobiļa novietošanu stāvvietā bezrūpīgu. Autovadītājs vienkārši uzrauga automobiļa apkārtni un pielieto bremzes, ja nepieciešams. Šī tehnoloģija arī pielāgojas šaurām pilsētas ielām.

 

Šī automobiļa stāvvietā novietošanas tehnoloģija, ko var aktivizēt tikai ar vienu pieskārienu pogai, reprezentē vēl vienu robežpunktu Nissan apņemšanās ietvaros ieviest pieejamas, modernas autovadītāja tehnoloģijas pieejamos plašražošanas automobiļos. Radīta, lai padarītu braukšanu drošāku un vēl baudāmāku, ProPILOT autonomās vadības tehnoloģija ir daļa no Nissan Inteliģentās mobilitātes – Nissan stratēģijas, kas transformē veidu, kā automobiļi tiek vadīti, kā tiem tiek nodrošināta jauda, un kā tie tiek integrēti sabiedrībā.

 

Laižot klajā Nissan LEAF – pasaulē pirmo plašražošanas 100% elektrisko automobili, Nissan kļuva par elektrisko automobiļu kustības pionieri. Šobrīd Nissan LEAF ir pasaulē vispirktākais elektriskais automobilis, un pa ceļiem visa pasaulē brauc jau vairāk nekā 270 000 Nissan LEAF.

 

Sekojiet #ElectrifytheWorld un uzziniet visus jaunumus par jauno #Nissan #LEAF pirmie!