Atpakaļ

Jaunais Nissan X-Trail — pasaulē visvairāk pārdotais SUV tagad papildināts ar augstākās kvalitātes uzlabojumiem

  • Nissan izcilais krosovers un pasaulē visvairāk pārdotais Nissan automobiļa modelis ir saņēmis augstākās kvalitātes uzlabojumus.
  • Izmaiņas ietver jaunu eksterjera dizainu, uzlabojumus automobiļa salonā, praktiskākus risinājumus automobiļa īpašniekiem un jaunas, inovatīvas tehnoloģijas.
  • Jaunais X-Trail tagad ir pieejams arī ar N-Connecta aprīkojuma līmeni.
  • Jaunais X-Trail būs pieejams ar ProPILOT autonomās vadības tehnoloģiju.
  • Veiktie uzlabojumi nostiprina X-Trail kā ideāla automobiļa ģimenes piedzīvojumiem tēlu.
  • Jaunais Nissan X-Trail Latvijā būs pieejams 2017. gada rudenī.

 

16.06.2017. – Pasaulē visvairāk pārdotais SUV — Nissan X-Trail — tagad ir pieejams ar virkni kvalitātes un praktisku uzlabojumu. Jauninājumi ietver pārdomātas un pamanāmas izmaiņas automobiļa eksterjera dizainā, augstākas kvalitātes automobiļa salona apdari ar jauniem un pievilcīgiem akcentiem, praktiskus risinājumus automobiļa īpašniekiem un jaunas, inovatīvas tehnoloģijas, kas padarīs braucienus vēl drošākus.

 

Nissan X-Trail vienmēr ir raksturojušas izteiktas un vīrišķīgas formas, plūstošas līnijas, augstas riteņu arkas un elegantas dzinēja pārsega dizaina līnijas. Visas šīs iezīmes ir saglabātas un tagad tiek izceltas ar izteiksmīgiem un pārdomātiem akcentiem automobiļa priekšpusē, piešķirot papildu dinamiku un Premium klases stila iezīmes.

 

Jaunā X-Trail praktiskais salons padara to par ideāli piemērotu automobili piedzīvojumus alkstošām ģimenēm.

 

Automobilis vēl aizvien ir ļoti ietilpīgs un sniedz nepārspējamu komfortu, tostarp šajā segmentā plašāko telpu aizmugurē sēdošo pasažieru kājām ceļgalu līmenī. Tajā ir pieejami pārdomāti bagāžas uzglabāšanas un pārvadāšanas risinājumi un praktiskas funkcijas, piemēram, otrās sēdekļu rindas bīdīšanas/nolocīšanas iespēja. Versijā ar septiņām sēdvietām, kas veido 40% no Eiropā pārdoto X-Trail kopskaita, piekļuve plašajai trešajai sēdekļu rindai ir vienkārša un parocīga.

 

Ņemot vērā klientu pieprasījumu pēc augsta līmeņa audio sistēmas, jaunā X-Trail Tekna aprīkojuma līmeņa standarta aprīkojumā tagad ir pieejama jauna audio sistēma ar astoņiem skaļruņiem. To nodrošina Bose, kas ir Nissan partneris Premium klases audio sistēmu jomā.

 

Iekļaujot jaunā X-Trail aprīkojuma līmeņu klāstā N-Connecta aprīkojuma līmeni, X-Trail aprīkojuma līmeņu klāsts ir kļuvis vēl plašāks. Tagad X-Trail ir pieejamas vēl plašākas aprīkojuma līmeņu izvēles iespējas, nodrošinot papildu vērtību un pievilcīgus risinājumus.

 

Autovadītāji, kas dod priekšroku elastīgiem risinājumiem un lielākai izvēles brīvībai, varēs iegādāties jauno Nissan X-Trail ar ProPILOT autonomās vadības tehnoloģiju.

 

X-Trail uzlabojumi ir veikti, pamatojoties uz klientu atsauksmēm, un tie ļauj pozicionēt X-Trail kā automobili, kas ir nevainojami piemērots ģimenēm, lai dotos kopīgos piedzīvojumos.

 

Jaunais Nissan X-Trail, kas tika prezentēts īpašā pasākumā šī mēneša sākumā Kārdifā, Velsā, – dažas stundas pirms UEFA Čempionu līgas finālspēles –, Latvijā nonāks pārdošanā 2017. gada rudenī.

 


Plašāka informācija par jauno Nissan X-Trail.

 

X-Trail ir Nissan automobiļu modeļu līderis. Šis spējīgais krosovers ar piecām vai septiņām sēdvietām ir paredzēts piedzīvojumus alkstošām ģimenēm un ir pasaulē visvairāk pārdotais Nissan automobiļa modelis.

 

Iekļaujot arī ASV tirgu, kur šis automobiļa modelis ir pazīstams ar nosaukumu Rogue, kopš pirmā Nissan X-Trail laišanas klajā 2000. gadā ir pārdoti vairāk nekā 3,7 miljoni šī automobiļa modeļa eksemplāru. Minētais apjoms ietver gandrīz pusmiljonu Eiropā pārdoto automobiļu, kur X-Trail ir ļoti populārs. Kopš jaunās, trešās paaudzes X-Trail versijas laišanas klajā 2014. gadā Eiropā ir pārdoti apmēram 115 000 X-Trail, un gadu laikā pieprasījums ir ievērojami palielinājies. Pārdošanas apjoms laikā no 2014. gada līdz 2015. gadam ir dubultojies, un kopējais pārdošanas apjoms pērn palielinājās vēl par 40%.

 

Šis Nissan automobiļa modelis pārspēj rekordus. Pieskaitot Rogue pārdošanas apjomu, 2016. finanšu gadā X-Trail bija pasaulē vispopulārākais SUV ar 766 000 pārdotiem automobiļa modeļa eksemplāriem – vairāk nekā jebkurš cits tā konkurents.

 

X-Trail attīstība turpinās: 2016. gadā Nissan laida klajā X-Trail ar jaunu 2,0 litru 177 ZS dīzeļdzinēju, paplašinot savu automobiļa modeļa versiju klāstu un piedāvājot risinājumu klientiem, kam nepieciešams spēka piedziņas bloks ar lielāku izvades jaudu.

 

Nissan X-Trail īpašnieki ir sajūsmā par savu automobili. Kā liecina neatkarīgās vērtējumu apkopošanas organizācijas "Reevoo” sniegtie dati, šis automobilis var lepoties ar īpaši augstu klientu piešķirto vērtējumu – 8,9 punktiem no 10.

 

Līdzīgi kā citiem Nissan automobiļu modeļiem – visu uzlabojumu pamatā neatkarīgi no to apmēriem ir rūpes par klientiem. Tā rezultātā ir tapis jaunais X-Trail ar izteiksmīgu un pārdomātu eksterjera dizainu, augstas kvalitātes automobiļa salonu ar jauniem un pievilcīgiem akcentiem, jauniem praktiskiem risinājumiem automobiļu īpašniekiem un inovatīvām tehnoloģijām.

 


Jauns, pārdomāts automobiļa eksterjera dizains.

 

Nissan X-Trail vienmēr ir raksturojušas izteiktas un vīrišķīgas formas, plūstošas līnijas, augstas riteņu arkas un elegantas dzinēja pārsega dizaina līnijas. Visas šīs iezīmes ir saglabātas un tagad tiek izceltas ar izteiksmīgiem un pārdomātiem akcentiem automobiļa priekšpusē, piešķirot papildu dinamiku un Premium klases stila iezīmes.

 

Centrālais elements ir Nissan jaunā "V-Motion” priekšējā reste, kas ir paplatināta, piešķirot automobilim iespaidīgāku izskatu uz ceļa, un saskaņota ar tai apakšā esošā bampera dizainu. Jaunais priekšējā bampera dizains ir papildināts ar plašāku automobiļa virsbūves krāsojuma lietojumu uz tā, un jaunā, spīdīgi melnā apdare papildina redzamās melnās plastmasas daļas.

 

Abās priekšējās restes pusēs ir uzstādīti jauni priekšējie lukturi, kas nodrošina skaidrākas dizaina atšķirības starp halogēna lukturiem VisiaAcenta un N-Connecta aprīkojuma līmeņos un pilnu LED lukturu risinājumu Tekna aprīkojuma līmenī. Abu tipu lukturi ir papildināti ar jaunu un mūsdienīgu X-Trail "bumeranga” formas dienas apgaismojuma versiju.

 

Pilno LED lukturu tuvās gaismas tagad ir pieejamas ar adaptīvo priekšējo lukturu sistēmu. Tas nozīmē, ka automobilim ir dinamiskas līkumgaismas, kas darbojas saskaņā ar automobiļa braukšanas ātrumu un stūrēšanas darbībām. Tāpat kā Qashqai, arī X-Trail gadījumā šī ir pirmā reize, kad adaptīvā priekšējo lukturu sistēmu ir izmantota Nissan automobiļa modelim Eiropā. Pateicoties adaptīvajai priekšējo lukturu sistēmai, tiek labāk izgaismoti ceļa līkumi, un tiek nodrošināta labāka redzamība un drošība uz ceļa. Tālajām gaismām tagad ir daudz platāks stara lauks, arīdzan uzlabojot redzamību.

 

Pārmaiņas ir skārušas arī priekšējos miglas lukturus. Tie ir pārdomāti iestrādāti jaunajā priekšējā bamperī, un to forma ir mainīta no apaļas uz taisnstūra formu. Sākot ar N-Connecta aprīkojuma līmeni, šie lukturi ir pieejami jaunā X-Trail standarta aprīkojumā.

 

Uzlaboti ir arī priekšējie automobiļa stāvvietā novietošanas sensori. Iepriekš tie bija iebūvēti bamperī, taču nebija vienā līmenī ar tā virsmu. Tagad tie ir izlīdzināti. Šīs izmaiņas ir nelielas, taču būtiskas, atspoguļojot automobiļa augstākās kvalitātes apdari un apliecinot Nissan precizitāti detaļās.

 

Jaunā X-Trail aizmugures bampera dizains ir mainīts, piešķirot tam papildu akcentu ar jauniem, hromētiem apdares elementiem. Raksturīgais aizmugurējais lukturis ir pārveidots, pilnībā izmantojot LED tehnoloģiju, savukārt aizmugurējos automobiļa stāvvietā novietošanas sensorus ir skārušas tādas pašas pārmaiņas kā automobiļa priekšpusē.

 

Lielāko akcentu jaunā X-Trail profilam piešķir hromētās, dekoratīvās automobiļa virsbūves sānu uzlikas, kas pievienotas visā durvju pamatnes garumā. Šie elementi piešķir automobilim dinamiskāku izskatu un ir pieejami standarta aprīkojumā Tekna aprīkojuma līmenī. Tagad automobilim standarta aprīkojumā ir pieejams jauns 17” (Visia un Acenta aprīkojuma līmeņos) un 18” (N-Connecta aprīkojuma līmenī) vieglmetāla disku klāsts, turklāt ir pieejami arī līdzšinējie 19” vieglmetāla diski (Tekna aprīkojuma līmenī).

 

Veikto uzlabojumu rezultātā nedaudz ir mainījies automobiļa kopējais garums – tas ir palielinājies par 50 mm, un automobiļa garums no bampera līdz bamperim tagad ir 4690 mm. Jaunā X-Trail platums (1830 mm), augstums (1710 mm) un garenbāze (2705 mm) nav mainījušies. Izmaiņas eksterjerā nav ietekmējušas arī jaunā X-Trail aerodinamiku, un tā Cd rādītājs ir 0,32.

 

Jaunajam Nissan X-Trail ir saglabātas sešas no astoņām līdzšinējām automobiļa virsbūves krāsām, pievienojot vēl četrus izteiksmīgus toņus — Orange Pearl, Red PearlBlue Pearl Metallic un Dark Brown Pearl.

 

Vēl izsmalcinātāks Premium klases automobiļa salons.

 

Jaunā Nissan X-Trail salons ir papildināts ar vairākiem uzlabojumiem, kas akcentē šī automobiļa modeļa ierasto augstās kvalitātes sajūtu. Iekāpjot automobilī, tā vadītājs uzreiz pamanīs jauno, pievilcīgo stūri. Tā atspoguļo Nissan jaunāko automobiļu modeļu dizainu globālā līmenī, un visiem X-Trail šī jaunā stūre ietilpst jau standarta aprīkojumā. Tagad stūrei ir "D” forma, un tās horizontālā apakšdaļa autovadītājam atvieglo gan iekāpšanu un izkāpšanu no automobiļa, gan arī rada sportiskāku izskatu un sajūtas.

 

Stūres kompaktā centrālā rumba ir mazāka nekā iepriekš, un tās trīs spieķi ir kļuvuši slaidāki, kā rezultātā augšpusē tiek iegūta par 17% plašāka telpa, uzlabojot mērinstrumentu pārskatāmību. Jaunums ir četru pakāpju vadības slēdži kombinētā mērinstrumentu displeja vadībai (kreisajā stūres pusē) un kruīza kontroles slēdži (labajā stūres pusē), kas nodrošina intuitīvāku to lietošanu un samazina laiku, kad autovadītājs novērš skatienu no ceļa.

 

Loka platums ir palielinājies no 34 mm līdz 37,5 mm, nodrošinot ērtāku un drošāku satvērienu. Jauno Premium klases stilu rada matētas sudraba krāsas elementi uz centrālā stūres spieķa, kas sasaucas ar automobiļa ikoniskās „V-Motion” priekšējās restes formu. Jauno stūres funkciju klāstā ietilpst arī integrētā stūres apsildes sistēma, kas X-Trail Tekna aprīkojuma līmenī ir pieejama kā standarta aprīkojums.

 

Neatkarīgi no tā, vai klients izvēlas X-Trail versiju ar piecām vai septiņām sēdvietām, ādas apdare, kas Tekna aprīkojuma līmenī ir pieejama kā standarta aprīkojums, ir papildināta ar augstas kvalitātes nošuvēm, radot izteiksmīgākas sēdekļu kontūras.

 

Apsildāmie priekšējie un aizmugurējie sēdekļi (izņemot trešo sēdekļu rindu) ir jaunums, kas Tekna aprīkojuma līmenī ir iekļauts standarta aprīkojumā. Klienti, kas vēlas ko atšķirīgu, Tekna aprīkojuma līmenī kā izvēles aprīkojumu var izvēlēties jauno ādas apdari divos toņos – brūnu ar melniem ielaidumiem.

 

Pārējie automobiļa salona uzlabojumi papildina augstās kvalitātes gaisotni un piešķir jaunajam X-Trail papildu izsmalcinātību. Abās centrālās konsoles pusēs ir pievienoti jauni ceļgalu atbalsti ar ādas apdari, savukārt zona virs cimdu nodalījuma ir papildināta ar mūsdienīgu apdari. Savukārt gaisa ventilācijas atverēm tagad ir jauna, spīdīgi melna virsma.

 

Jaunajam X-Trail ir plašāks automobiļa salona durvju apdaru klāsts, akcentējot dažādos aprīkojuma līmeņus, kā arī ir mainīts centrālā elkoņbalsta uzglabāšanas nodalījuma dizains. X-Trail versijām ar Xtronic automātisko pārnesumkārbu ir mainīts arī pārnesumu pārslēga izskats, un tam ir jauna ādas stila apdare.

 

Jaunā X-Trail praktiskais salons padara to par ideāli piemērotu automobili piedzīvojumus alkstošām ģimenēm.

 

Automobilis vēl aizvien ir ļoti ietilpīgs un sniedz nepārspējamu komfortu, tostarp savā segmentā plašāko telpu aizmugurē sēdošo pasažieru kājām ceļgalu līmenī. Tajā ir pieejami pārdomāti bagāžas uzglabāšanas un pārvadāšanas risinājumi un praktiskas funkcijas, piemēram, otrās sēdekļu rindas bīdīšanas/nolocīšanas iespēja. Versijā ar septiņām sēdvietām, kas veido 40% no Eiropā pārdoto X-Trail kopskaita, piekļuve plašajai trešajai sēdekļu rindai ir vienkārša un parocīga.

 

Jauna brīvroku atvēršanas funkcija bagāžas nodalījuma durvīm.

 

Parasti divos augstākajos aprīkojuma līmeņos X-Trail ir bijušas pieejamas bagāžas nodalījuma durvis ar elektrisko atvēršanas funkciju. Jaunajā X-Trail šī funkcija ir uzlabota, papildinot to ar brīvroku atvēršanas funkciju. Tagad klienti, ja to rokas ir aizņemtas ar iepirkumu maisiņiem vai kuri rokās tur mazus bērnus, var veikt vienkāršu kājas kustību zem automobiļa aizmugurējā bampera centrālās daļas, un dažu sekunžu laikā automobiļa bagāžas nodalījuma durvis automātiski atvērsies.

 

Jaunā X-Trail bagāžas nodalījums ir ietilpīgāks kā jebkad iepriekš. Pateicoties uzlabojumiem interjera izkārtojumā, bagāžas nodalījuma ietilpība ir palielinājusies no 550 litriem (VDA) līdz 565 litriem (VDA) versijā ar piecām sēdvietām (ar nenolocītiem sēdekļiem). Automobiļa versijas ar septiņām sēdvietām bagāžas nodalījuma ietilpība (445 litri) nemainās. Ja visi sēdekļi ir nolocīti, kopējā ietilpība palielinās līdz 1996 litriem.

 

Ikviena X-Trail bagāžas nodalījums ir aprīkots ar Nissan inovatīvo, universālo bagāžas sistēmu, kas bagāžas nodalījumā ļauj izvietot plauktus un bagāžas sadalītājus 9 dažādās konfigurācijās. Tā ietver arī slēpto nodalījumu, kurā var uzglabāt vērtīgas lietas prom no svešām acīm, tādēļ šis automobilis ir ideāli piemērots ģimenes izbraucieniem.

 

Jauna Premium BOSE audio sistēma.

 

Ņemot vērā klientu pieprasījumu pēc augsta līmeņa audio sistēmas, jaunā X-Trail Tekna aprīkojuma līmeņa standarta aprīkojumā tagad ir pieejama jauna audio sistēma ar astoņiem skaļruņiem. To nodrošina Bose, kas ir Nissan partneris Premium klases audio sistēmu jomā. Sistēma ietver divus 25 mm augstfrekvenču skaļruņus, kas ir uzstādīti vējstikla pamatnē, 165 mm zemfrekvenču skaļruņus automobiļa priekšējās sānu durvīs un 130 mm vidējo frekvenču skaļruņus aizmugurējās sānu durvīs. Divi 115 mm zemfrekvenču skaļruņi ir ievietoti 7,7 litru lielā īpaši izstrādātā apvalkā, kas ir iestrādāts rezerves riteņa iedobē automobiļa bagāžas nodalījumā. Bose digitālais pastiprinātājs, kam ir astoņi kanāli ar individuāli noregulējamu izlīdzinājumu un digitālā signāla apstrādes sistēma, ir uzstādīts zem priekšējā pasažiera sēdekļa.

 

Sistēma ir īpaši pielāgota X-Trail, padarot to par vispilnīgāko audio sistēmu, kāda jebkad ir bijusi pieejama Nissan automobiļu modeļos Eiropā. Premium Bose audio sistēma rada plašāku skanējumu, sniedzot koncertam līdzvērtīgu klausīšanās pieredzi un nodrošinot skaidru akustiku un minimālu skaņas kropļojumu augstākajos skaļuma līmeņos.

 

Pamatojoties uz klientu atsauksmēm, uzlabotas ir arī abas pārējās X-Trail informatīvi izklaidējošās sistēmas. Digitālās radioapraides radio (DAB) pirmoreiz ir iekļauts standarta aprīkojumā, savukārt NissanConnect navigācijas un multimediju sistēmas skārienjutīgais ekrāns, kas ir standarta aprīkojumā, sākot ar N-Connecta aprīkojuma līmeni, un izvēles aprīkojums Acenta aprīkojuma līmenī, ir aprīkots ar jaunu lietotāja saskarni, kas pēc izskata vairāk atgādina aplikāciju. Tām jaunā X-Trail versijām, kas ir aprīkotas ar NissanConnect sistēmu, ir uzstādīta haizivs spuras tipa jumta antena, kas nodrošina labāku signāla uztveršanu un mūsdienīgu izskatu.

 

Jaunais N-Connecta aprīkojuma līmenis sniedz papildu izvēles iespējas un vērtību.

 

Līdz ar jaunā X-Trail laišanu klajā ir paplašināts arī tā aprīkojuma līmeņu klāsts. Papildus VisiaAcenta un Tekna aprīkojuma līmeņiem, tagad ir ieviests arī N-Connecta aprīkojuma līmenis, un saskaņā ar citiem Nissan automobiļu modeļiem tas atrodas starp Acenta un Tekna aprīkojuma līmeņiem.

 

N-Connecta aprīkojuma līmenis ir izstrādāts, lai sniegtu klientiem lielāku vērtību, un ir virzīts uz stilu, Inteliģentās mobilitātes tehnoloģijām un praktiskumu. Papildus Acenta aprīkojuma līmeņa iezīmēm N-Connecta aprīkojuma līmenī ir pieejama NissanConnect navigācijas un multimediju sistēma, inteliģentais apkārtskata monitors, inteliģentā atslēga, jumta reliņi, priekšējie un aizmugurējie automobiļa stāvvietā novietošanas sensori un bagāžas nodalījuma durvju brīvroku atvēršanas funkcija.

 

Jaunās Nissan Inteliģentās mobilitātes tehnoloģijas, tostarp, ProPILOT autonomās vadības tehnoloģija.

 

Nissan Inteliģentās mobilitātes tehnoloģijas ir Nissan izstrādātās modernās tehnoloģijas, kas padara šī zīmola automobiļus tik ļoti pievilcīgus, mainot priekšstatus par to, kā automobiļi tiek vadīti, kā tiem tiek nodrošināta jauda, un kā tie tiek integrēti sabiedrībā. Šīs tehnoloģijas ļauj Nissan autovadītājiem justies pārliecinātākiem, sajust lielāku aizrautību un spēju būt savienojamībā, vienlaikus uzlabojot arī drošību uz ceļa.

 

2018. gadā Nissan X-Trail tiks ieviesta ProPILOT autonomās vadības tehnoloģija. Tas ir pirmais solis zīmola virzībā uz autonomo braukšanu, kas sniedz autovadītājiem vairāk brīvības, ļaujot automatizēt ikdienišķākos automobiļa vadīšanas elementus.

 

ProPILOT autonomās vadības tehnoloģija kontrolē automobiļa stūres darbību, braukšanas ātruma palielināšanas un bremzēšanas procesus, braucot vienas braukšanas joslas ietvaros uz lielceļa intensīvas satiksmes apstākļos, kā arī braucot ar nemainīgi lielu ātrumu. Tā balstās uz trim tehnoloģijām – braukšanas joslas saglabāšanas palīgsistēmu (LKA – Lane Keep Assist), inteliģento kruīza kontroles sistēmu (ICC – Intelligent Cruise Control) un satiksmes sastrēgumu "pilota” sistēmu (THP – Traffic Jam Pilot). Šo intuitīvi lietojamo ProPILOT autonomās vadības tehnoloģiju varēs aktivizēt, nospiežot pogu uz X-Trail stūres. Informācija tiks parādīta kombinētajā mērinstrumentu panelī starp mērinstrumentu skalām. Sīkāka informācija par ProPILOT autonomās vadības tehnoloģiju būs pieejama īsi pirms tās laišanas klajā.

 

Jaunais X-Trail ir papildināts ar jaunām Nissan Inteliģentās mobilitātes tehnoloģijām. Pirmo reizi jaunajā X-Trail būs pieejams brīdinājums par satiksmi aizmugurē (Rear Cross-Traffic Alert), kas samazina sadursmju iespējamību, nelielā ātrumā atpakaļgaitā izbraucot no stāvvietas. Ja autovadītājs mēģina izbraukt atpakaļgaitā no stāvvietas brīdī, kad tiek konstatēts transportlīdzeklis, kas tuvojas aizmugurē, šī sistēma raida vizuālu un skaņas brīdinājumu.

 

Nissan X-Trail jau kopš 2014. gada ir aprīkots ar inteliģento ārkārtas bremzēšanas sistēmu, un tagad tā ir papildināta ar gājēju atpazīšanas tehnoloģiju. Šī novatoriskā tehnoloģija palīdz izvairīties no sadursmēm ar gājējiem vai novērst tās, pateicoties automobiļa priekšpusē esošajam radaram un kamerai.

 

Jaunums jaunajā X-Trail ir "Auto Hold” funkcija, kas automobiļos ar manuālo pārnesumkārbu papildina palīgsistēmu braukšanas uzsākšanai kāpumā (HSA). "Auto Hold” funkcija notur automobili nekustīgā stāvoklī līdz pat trim minūtēm, un pēc tam tiek automātiski aktivizēta stāvbremze. "Auto Hold” funkcija darbojas kāpumā, kritumā un uz līdzena ceļa, ļaujot autovadītājam neturēt kāju no bremžu pedāļa, lai noturētu automobili nekustīgu. Tā uzlabo drošību, palielina autovadītāja pārliecinātību un samazina nogurumu. Kad šī sistēma ir aktivizēta, mērinstrumentu panelī iedegas zaļa lampiņa.

 

X-Trail aprīkojumā vēl aizvien ietilpst arī vairākas citas drošības tehnoloģijas, tostarp ceļa zīmju atpazīšanas sistēma, inteliģentais autovadītāja noguruma brīdinājums, inteliģentā automobiļa stāvvietā novietošanas palīgsistēma, inteliģentais apkārtskata monitors un brīdinājums par izbraukšanu no savas braukšanas joslas. Šīs tehnoloģijas veicina klientu pārliecinātību un uzticēšanos savam automobilim, padarot jauno X-Trail par ideāli piemērotu automobili kopīgiem ģimenes piedzīvojumiem.

 

Jaunais Nissan X-Trail saglabā Euro NCAP piešķirto, augstāko – piecu zvaigžņu drošības novērtējumu, ko tas saņēma 2014. gadā.

 

Pārliecinoša braukšana – jaunais X-Trail nekad nav bijis tik izsmalcināts.

 

Nissan raksturīga produktu iezīme ir pārliecinātas braukšanas nodrošināšana. Tā ir iezīme, kas ir ietverta ikvienā Nissan automobiļa modelī visā pasaulē. Tā nodrošina vienmērīgu un izsmalcinātu braukšanas pieredzi, kā arī precīzu un relaksētu stūrēšanu un vadāmību. Tās veiktspēja ir pārbaudīta un izvērtēta trīs situācijās – pārvietojoties pa lielceļiem, lauku ceļiem un pilsētā.

 

Jaunajā Nissan X-Trail ir saglabātas pārliecinošās braukšanas īpašības, kas klientiem nodrošina paredzamu un drošu veiktspēju visā automobiļa kalpošanas laikā.

 

Tāpat ir saglabāts arī trīs efektīvo dzinēju klāsts, tostarp 2,0 litru 177 ZS dīzeļdzinējs, kas tika laists klajā 2017. gadā. Tas nozīmē, ka klienti var izvēlēties savām vajadzībām vispiemērotāko versiju – ar benzīna dzinēju, lieljaudas vai mazākas jaudas dīzeļdzinēju, sešu pakāpju manuālo pārnesumkārbu vai Xtronic automātisko pārnesumkārbu, kā arī divu vai četru riteņu piedziņu.

 

Pilns dzinēju klāsts ir apskatāms zemāk redzamajā tabulā

Dzinējs

1,6 l 130 ZS dīzeļdzinējs

1,6 l 130 ZS dīzeļdzinējs

1,6 l 130 ZS dīzeļdzinējs

2,0 l 177 ZS dīzeļdzinējs

2,0 l 177 ZS dīzeļdzinējs

2,0 l 177 ZS dīzeļdzinējs

1,6 l 163 ZS benzīna dzinējs

Transmisija

6 pārnesumu manuālā pārnesumkārba (2WD)

6 pārnesumu manuālā pārnesumkārba (4WD)

Xtronic 

automātiskā pārnesumkārba (2WD)

6 pārnesumu manuālā pārnesumkārba (4WD)

Xtronic 

automātiskā pārnesumkārba (2WD)

Xtronic 

automātiskā pārnesumkārba (4WD)

6 pārnesumu manuālā pārnesumkārba (2WD)

CO2 izmešu   apjoms (g/km)

129

139

135

149

148

158

145

Vidējais   degvielas patēriņš kombinētajā ciklā (l/100 km)

4,9

5,3

5,1

5,6

5,6

6,0

6,2

 

Tabulā redzamie dati atbilst versijām ar 17” vieglmetāla diskiem.

 

 

Standarta un izvēles aprīkojums.

 

Ikviena jaunā Nissan X-Trail standarta aprīkojumā ietilpst 6 drošības gaisa spilveni, kā arī autovadītāja palīgsistēmas, piemēram, bremžu pretbloķēšanās sistēma, elektroniskā bremzēšanas spēka sadales un stabilitātes kontrole. Standarta aprīkojumā ietilpst arī kruīza kontrole ar ātruma ierobežotāju, Bluetooth savienojamība, manuālā gaisa kondicionēšanas sistēma, elektriski pielokāmi un apsildāmi sānu spoguļi un vieglmetāla diski.

 

Atkarībā no izvēlētā aprīkojuma līmeņa ir pieejams plašs aprīkojuma klāsts, kas ietver panorāmas stikla jumta lūku, ādas apdari, tonētus stiklus, divu zonu automātisko gaisa kondicionēšanas sistēmu, jumta reliņus un citu aprīkojumu. Daudz kas no augstākajos aprīkojuma līmeņos pieejamā standarta aprīkojuma zemākajos aprīkojuma līmeņos ir pieejams kā izvēles aprīkojums.

 

Papildu aprīkojuma iespējas ietver arī, piemēram, automobiļa virsbūves dekoratīvās uzlikas un dekoratīvos sānu stieņus. Jaunajam Nissan X-Trail ir pieejams arī plašs aksesuāru klāsts, piemēram, suņu režģis, jumta bagāžas stieņi, fiksētais sakabes āķis ar elektroinstalācijas komplektu un citi.

 

Dažādos Eiropas tirgos ir pieejami dažādi jaunā Nissan X-Trail aprīkojuma līmeņi, tādēļ, lai uzzinātu plašāku informāciju par Nissan X-Trail aprīkojumu Latvijā, lūdzu, sazinieties ar Nissan sabiedrisko attiecību kontaktpersonu Baltijas valstīs!