Atpakaļ

Jaunā Nissan X-Trail veiksmes stāsta nodaļa sāksies UEFA Čempionu līgas finālā

  • UEFA Čempionu līgas fināla svinību laikā tiks atklāts jaunais un uzlabotais krosovers – Nissan X-Trail.
  • Uzlabojumi galvenokārt iekļauj atsvaidzinātu eksterjera dizainu un interjeru, jaunas un inovatīvas tehnoloģijas un vēl lielāku praktiskumu.
  • Jaunais X-Trail būs pieejams ar ProPILOT autonomās vadības tehnoloģiju.
  • Uzlabojumi nostiprina X-Trail kā ideāla automobiļa ģimenes piedzīvojumiem tēlu.
  • Nissan ir oficiālais UEFA Čempionu līgas automobiļu partneris.

 

02.06.2017. – Nissan X-Trail ir SUV automobiļu bestsellers pasaulē, un UEFA Čempionu līga ir pasaulē lielākās ikgadējās sporta sacensības. Vai gan varētu būt kāda labāka vieta un laiks jaunās Nissan X-Trail veiksmes stāsta nodaļas sākšanai kā ekskluzīvs pasākums tikai dažas stundas pirms fināla?

 

Atjauninātajā X-Trail – lielākajā Nissan krosoveru klāsta modelī – ir iekļauti dažādi uzlabojumi, kas tā kvalitātes un izsmalcinātības līmeni paceļ vēl augstāk. Šo uzlabojumu vidū ir izteikts un robusts, jauns eksterjera dizains un augstas kvalitātes interjers ar pievilcīgām funkcijām un jaunām un inovatīvām tehnoloģijām, kas braukšanu padara vēl drošāku.

 

Jaunais X-Trail piedāvā arī uzlabotu praktiskumu. Līdzīgi kā "Real Madrid” vai "Juventus” spēlētājiem uzvarai nepieciešama kāju veiklība, jaunais Nissan X-Trail izceļas ar elektriski atveramo bagāžas nodalījuma durvju jauno brīvroku funkciju, kas automātiski atver bagāžas nodalījuma durvis, veicot vienkāršu kājas kustību zem aizmugurējā bampera vidusdaļas.

 

Šī izcili spējīgā krosovera ar piecām vai septiņām sēdvietām atjauninājumu pamatā ir klientu atsauksmes, un tas ir radīts, lai nostiprinātu savu pozīciju kā ideāls automobilis ģimenes piedzīvojumiem.

 

Uzlabojumi Nissan X-Trail priekšpusē ietver platāku "V-motion” priekšējo režģi un jaunu priekšējā bampera dizainu ar plašāku automobiļa virsbūves krāsojumu uz tā un ietver arī jaunu, spīdīgi melnu apdari.

 

Atjaunotie priekšējie lukturi ietver jaunu, mūsdienīgu X-Trail "bumeranga” formas dienas gaismas lukturu versiju. Starp halogēna un LED lukturiem ir lielākas dizaina atšķirības, kas pirmo reizi ietver arī adaptīvo priekšējo lukturu sistēmu. Miglas lukturi tagad ir taisnstūra formas, nevis apaļi.

 

Automobiļa aizmugurējam bamperim ir jauns, robustāks dizains ar hromētām detaļām, kas rada iespaidīgāku skatu. Aizmugurējo lukturu sistēma ir pilnībā atjaunināta ar LED lukturiem. Arī X-Trail profils ir papildināts ar jauna dizaina 17” un 18” vieglmetāla diskiem, kā arī izcilā Tekna aprīkojuma līmeņa hromētajām automobiļa virsbūves sānu uzlikām abu sānu durvju apakšmalā.

 

Papildus sešām iepriekšējā automobiļa modeļa versijas virsbūves krāsām ir pieejamas četras jaunas un izteiksmīgas krāsas – Orange PearlRed PearlBlue Pearl Merallic un Dark Brown Pearl.

 

Automobiļa salona atjauninājumi ietver jaunu "D” formas stūri, kas autovadītājam ļauj vieglāk iekāpt automobilī un izkāpt no tā. Ar jaunām, viegli lietojamām četrpakāpju vadības ierīcēm uz stūres, kas samazina autovadītāja skatiena novēršanas no ceļa laiku, tiek nodrošināts labāks skats uz automobiļa mērinstrumentu rādījumiem. Jaunā Nissan X-Trail stūre tagad ir pieejama arī ar apsildīšanas funkciju.

 

Automobiļa salona apdarē ir izmantoti jauni materiāli, arī sēdekļi tagad ir apšūti ar augstākas kvalitātes ādu. Pirmo reizi gan priekšā, gan aizmugurē ir pieejami apsildāmi sēdekļi. Tekna aprīkojuma līmenī izvēlei ir pieejams melns ādas interjers vai brūns ādas interjers ar divu toņu apdari.

 

Atsaucoties uz klientu pieprasījumu pēc augstākas kvalitātes audio sistēmas izvēles, Tekna aprīkojuma līmenī tagad standarta aprīkojumā ir iekļauta Premium BOSE audio sistēma ar astoņiem skaļruņiem. Tā ir vispilnīgākā audio sistēma, kādu Nissan jebkad ir piedāvājis automobiļos Eiropā.

 

Digitālās audio apraides (DAB) funkcija jaunajā Nissan X-Trail tagad ir kļuvusi par standarta aprīkojumu, un NissanConnect multimediju un navigācijas sistēmai tagad ir jauna skārienjutīgā ekrāna lietotāja saskarne, kas, vairāk līdzinoties aplikācijai, tās lietošanu padara vēl ērtāku. Automobilim ir arī jauna haizivs spuras tipa jumta antena, kas nodrošina labāku uztveršanu un vairo pievilcīgumu.

 

Jaunā Nissan X-Trail universālais interjers to padara par ideālu automobili piedzīvojumus alkstošām ģimenēm. Automobiļa salons ir plašs un ērts, un otrajā sēdekļu rindā sēdošajiem tiek nodrošināta šajā segmentā plašākā vieta ceļgaliem. Automobilis ir aprīkots arī ar pārdomātiem uzglabāšanas risinājumiem un praktiskām funkcijām, piemēram, otrās sēdekļu rindas bīdīšanas un atgāšanas funkciju.

 

Atjaunotais automobiļa salons nodrošina jaunajam Nissan X-Trail vēl ietilpīgāku bagāžas nodalījumu – automobiļa versijai ar piecām sēdvietām bagāžas nodalījuma ietilpība no 550 l (VDA) tagad ir pieaugusi līdz 565 l (VDA). Ja visi sēdekļi ir nolocīti, kopējā bagāžas pārvadāšanas ietilpība pieaug līdz 1996 l.

 

Visu jauno Nissan X-Trail bagāžas nodalījums ir aprīkots ar inovatīvo bagāžas izvietošanas sistēmu, kas plauktus un sadalītājus bagāžas nodalījumā ļauj izkārtot deviņās dažādās konfigurācijās. Šī sistēma palīdz izveidot arī apslēptu nodalījumu, kurā paslēpt vērtīgākās mantas prom no svešām acīm, un padara Nissan X-Trail par ideāli piemērotu automobili atpūtas braucieniem kopā ar ģimeni.

 

Autovadītājiem, kas vēlas vairāk iespēju un brīvības, 2018. gadā būs pieejams jaunais Nissan X-Trail ar ProPILOT autonomās vadības tehnoloģiju. ProPILOT autonomās vadības tehnoloģija nodrošinās automobiļa autonomu stūrēšanu, akselerāciju un bremzēšanu vienā lielceļa braukšanas joslā intensīvas satiksmes apstākļos un ātrgaitas kruīzā.

 

Tā ir viena no daudzajām Nissan Inteliģentās mobilitātes tehnoloģijām, kas būs pieejama jaunajā Nissan X-Trail. Citas Nissan Inteliģentās mobilitātes tehnoloģijas ietver, piemēram, inteliģento ārkārtas bremzēšanas sistēmu ar gājēju atpazīšanas tehnoloģiju un brīdinājumu par satiksmi aizmugurē (Rear Cross-Traffic Alert), kas, autovadītājam braucot atpakaļgaitā, ar vizuālu un skaņas brīdinājumu brīdina par tuvojošos automobili.

 

Jaunais Nissan X-Trail saglabā savu trīs efektīvo dzinēju klāstu, ieskaitot 2,0 litru 177 ZS dīzeļdzinēju, kas tika laists klajā pērn. Klienti var izvēlēties savām vajadzībām vispiemērotāko X-Trail versiju – ar benzīna dzinēju vai kādu no divām dīzeļdzinēja versijām, 6 pārnesumu manuālo vai Xtronic automātisko pārnesumkārbu, 2WD vai 4WD piedziņu un 5 vai 7 sēdvietu versiju.

 

Nissan X-Trail dzinēju klāsts:

 

Dzinējs

1,6 l   130 ZS dīzeļdzinējs

1,6 l  

130 ZS   dīzeļdzinējs

1,6 l  

130 ZS   dīzeļdzinējs

2,0 l  

177 ZS   dīzeļdzinējs

2,0 l  

177 ZS   dīzeļdzinējs

2,0 l  

177 ZS   dīzeļdzinējs

1,6 l   163 ZS benzīna dzinējs

Transmisija

6 M/T  

(2WD)

6 M/T  

(4WD)

Xtronic

(2WD)

6 M/T  

(4WD)

Xtronic

(2WD)

Xtronic

(4WD)

6 M/T   (2WD)

CO2 izmešu   apjoms

129   g/km

139   g/km

135   g/km

149   g/km

148   g/km

158   g/km

145   g/km

Vidējais   degvielas patēriņš

4,9   l/100 km

5,3   l/100 km

5,1   l/100 km

5,6   l/100 km

5,6   l/100 km

6,0   l/100 km

6,2   l/100 km

 

Visi snieguma rādījumi ir Nissan X-Trail versijai ar 17” diskiem.

 

 

Filips Sajārs (Philippe Saillard), Nissan Europe pārdošanas un mārketinga vecākais viceprezidents, komentē: "Nissan ir oficiālais UEFA Čempionu līgas automobiļu partneris, un futbols ir spēle, ko mīl ģimenes visā pasaulē. Kas gan varētu būt labāka vieta, kur atklāt jauno Nissan X-Trail – ideālo automobili ģimenes piedzīvojumiem –, par 2017. gada finālu Kārdifā.”

 

Ieskaitot ASV, kur X-Trail nosaukums ir Rogue, kopš Nissan X-Trail pirmās paaudzes versijas laišanas klajā 2000. gadā kopumā ir pārdoti vairāk nekā 3,7 miljoni X-Trail. Tajā skaitā gandrīz pusmiljons automobiļu Eiropā, kur Nissan X-Trail ir ļoti populārs.

 

Kopš pilnīgi jaunās, trešās paaudzes Nissan X-Trail versijas laišanas klajā 2014. gadā ir pārdoti aptuveni 115 000 X-Trail, un pieprasījums ar katru gadu aizvien pieaug; 2015. gadā tika pārdoti divreiz vairāk X-Trail nekā 2014. gadā, un nākamajā gadā skaits pieauga par vēl 40%.

 

2016. finanšu gadā, kad tika pārdots 766 000 automobiļu, Nissan X-Trail (ieskaitot Rogue) bija pasaulē populārākais SUV automobilis, pārspējot jebkuru tā konkurentu.

 

Jaunais Nissan X-Trail pārdošanā būs pieejams 2017. gada rudenī.